Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Книжкові видання та компакт-диски (4)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Вернер В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Вернер В. Д. 
Быстрее, лучше, дешевле (выставка "Электроника-2004", г. Мюнхен) / В. Д. Вернер, А. А. Ковалев, А. А. Резнев, А. Н. Саудов, Ю. А. Чаплыгин // Технология и конструирование в электрон. аппаратуре. - 2005. - № 4. - С. 3-9. - Библиогр.: 8 назв. - рус.

На основе анализа экспозиции выставки "Электроника-2004" (Мюнхен) рассмотрены тенденции развития электроники в настоящее время и в обозримом будущем.

On the basis of the analysis of an exposition of the "Electronics-2004" exhibition (Munich) the tendencies of development of electronics now and in the foreseeable future are considered.


Індекс рубрикатора НБУВ: З8/9л612

Шифр НБУВ: Ж14479 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Вернер В. В. 
Формування глобальної освітньої мережі колегіумів Товариства Ісуса : [монографія] / В. В. Вернер. - Дніпро : Акцент ПП, 2022. - 104 c. - Бібліогр.: с. 100-104 - укp.

Праця доктора богослів’я, історика церкви, релігієзнавця Валері Вернера є першим синтетичним дослідженням, у якому вивчаються етапі становлення глобальної мережі колегіумів Товариства Ісуса - від формування "ядра" мережі у XVI ст. та її швидкої експансії у XVII ст. до періоду стагнації і занепаду у XVIII ст. Автор аналізує специфіку функціонування мережі у державах відмінними конфесійними середовищами - протестантським, православний католицьким й доволі унікальним сюжетом книги є розгляд освітньої системі єзуїтів крізь призму конкуренції з едукційними проектами інших католицьких орденів. Аналітичною базою розвідки є концепція "інтелектуальних спільнот", яка була розроблена американським соціальним філософом Рендаллом Коллінзом. Робота може бути корисною всім тим, хто цікавиться релігією, історія церкви, педагогікою й, зокрема, - впливами католицьких орденів на формуванн міжнародних дидактичних стандартів сучасної освіти.


Індекс рубрикатора НБУВ: Э375-647.315

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА863054 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Вернер В. 
Пієтистська інтелектуальна мережа в Україні та конструювання образів Всеросійської імперії XVIII ст. (Від Ф. Прокоповича до Г. Сковороди) / В. Вернер, В. Ващенко. - Дніпро : Акцент ПП, 2023. - 175 c. - Бібліогр. в підрядк. прим. - укp.

Досліджено формування пієтистської інтелектуальної мережі кінця XVII - XVIII ст. з центром у м. Галле (Прусія) та її розповсюдження на територію Московського царства (Всеросійської імперії) її "агентами" - знаковими репрезентантами інтелектуального ландшафту України (Ф. Прокоповичем, С. Тодорським, Г. Сковородою). Зауважено, що релігійно-ідеологічна та геополітична стратегії, що розроблялися з ініціативи провідних діячів пруського пієтизму на зламі XVII - XVIII ст., робила наголос на духовному переформатуванні території Московії як "мосту" на шляху германських протестантських місій до Китаю, Персії та Індії. Запропоновано авторську візію минулого, що заперечує базові міфологеми, котрі продовжують формувати уявлення про виникнення проєкту Всеросійської імперії у XVIII ст. Доведено, що проєкт всеросійської імперії, як і пруського королівства, створювався пруськими пієтистами за "орієнталістськими взірцями" - з орієнтацією на популярний у XVIII ст. образ Китайської імперії як ідеальної держави.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)5 + Э29(092)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА869026 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського